MIRKA

mirkaKWH Mirka Ltd. to światowy lider w innowacyjnych technologiach ściernych, oferujący pełny zakres wysokiej klasy materiałów ściernych oraz kompletne rozwiązania szlifierskie.
Firma KWH Mirka jest pionierem w dziedzinie nasypowych materiałów ściernych i produktów, które umożliwiają prawdziwie bezpyłowe wykańczanie powierzchni. Te innowacyjne materiały powstały dzięki stworzeniu przełomowej technologii nakładania nasypu, natomiast nowy dział narzędzi firmy Mirka stworzył nowoczesne maszyny szlifierskie i polerskie o wyjątkowych możliwościach.

trotonTROTON

TROTON istnieje na rynku chemicznych produktów do karoserii samochodowych od ponad 30 lat, przez które ciągle się rozwija i wzbogaca swoje doświadczenia co gwarantuje dobrą, stabilną jakość produktów.

SIKA

sika-logoSIKA Oferujemy profesjonalne preparaty przeznaczone dla osób, których specjalnością jest uszczelnianie i klejenie szyb samochodowych. Są to produkty proste w użytkowaniu, które ułatwiają montaż, a co najważniejsze – wyróżniają się dużą wytrzymałością. Pozwala to w krótkim czasie uzyskać doskonałe rezultaty.

W ofercie znajdują się kleje mogące znaleźć swoje zastosowanie zarówno w pojazdach osobowych, szynowych, jak i w autobusach. Asortyment uzupełniają również środki przeznaczone do przygotowania oraz czyszczenia podłoża, a także preparaty aktywujące, które pozwalają na poprawę przyczepności powierzchni.

Zachęcamy do wyboru uszczelniaczy oraz klejów do szyb samochodowych Sika. Gwarantujemy ich wysoką jakość, niezawodność, wszechstronność oraz pewność, że będą Państwo usatysfakcjonowani ich właściwościami.

MENZERNA

menzernaMenzerna oferuje kompletny system past polerskich i akcesoriów do szybkiego usuwania defektów, nadmiaru lakieru i śladów użytkowania.

Współpracujemy z producentami lakierów bezbarwnych i czołowymi klientami po to, aby tworzyć środki polerskie, które odpowiadają standardom profesjonalistów w przemyśle samochodowym i meblarskim.
Tworząc nowe formuły nie mamy dużego marginesu błędu. Mieszanka musi działać szybko i musi gwarantować wysoki połysk. Inżynierowie Menzerna skutecznie dostroili te właściwości. Profesjonaliści na całym świecie zgadzają się – i wybierają Menzerne.

SATA

sataPoczątki firmy Sanitaria związane są z firmą Gretsch & Cie. GmbH z siedzibą w Feuerbach, założonej w 1863 przez Friedricha Carla Bauera, istniejącej do dziś w Ditzingen pod nazwą Gretsch-Unitas.
Jakość firmy SATA jest znanym terminem wśród lakierników: ponieważ niezawodność, wytrzymałość oraz ergonomia produktów są w firmie SATA czymś oczywistym.

Wspólnie z naszymi kompetentnymi partnerami handlowymi w kraju i za granicą gwarantujemy sprawny serwis.

W Niemczech oraz w wielu innych krajach świata firma SATA jest wiodącym producentem pistoletów lakierniczych. Ten sukces stanowi dla nas zobowiązanie.